Јавете се на ред
0086-13505771947
 • sns04
 • sns01
 • sns02
 • sns03
вентили
Висок квалитет на вентил
пеперутка вентилите

функција Производи

 • Прирабница Бол Клапан

  Прирабница Бол Клапан

 • ANSI / ИАНМСП Порта Valve

  ANSI / ИАНМСП Порта Valve

 • ANSI / ИАНМСП свет вентил

  ANSI / ИАНМСП свет вентил

за нас

JKG вентил технологија копродукции, Ltd е основана во 2004 година Ние сме стручни во производство на вентили. Нашата компанија е со користење на напредни начини на управување, како и производи се строго во согласност со ISO 9001 standards.The компанија има воспоставено совршена квалитетот на системот и воведе напредни вентил автоматско тестирање на опрема од abroad.it има материјал хемискиот состав анализа, тестирање механички перформанси, ултразвучни и можности cloth.Series тестирање како што се тест тврдост, според Бринел, ултразвучни тест на дебелината на ѕидот, ултразвучни мааната откривање, испитување со магнетни честички, Х-зраци inspection.metallographic анализа, спектрална анализа, тест вентил живот и го перформанси тест на ултра-висок притисок вентил, да се обезбеди моќен гарантира квалитетот на производот. 

Научи повеќе

Последни вести

 • 1 (2)
 • 1 (3)
 • 1 (4)
 • 1 (5)
 • 1 (6)
 • 1 (7)
 • 1 (8)
 • 1 (1)